Центр європейської інформації в м. Черкаси

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна тема

Дні Європи в Україні Черкащина відзначатиме у 2016 році під гаслолм "RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем"

Через низку заходів, запланованих до проведення в рамках Днів Європи в Україні (25.04-25-05.2016р.), Черкаський центр європейської інформації спільно з партнерами із громадських організацій поширять інформацію про реформи, які відбуваються в Україні, привернуть увагу громадськості до проблем, які стоять на шляху України до європейських стандартів, простежать як втілюються окремі реформи у життя міста та області.
В райцентрах, які долучилися до проекту, пройдуть ознайомчі заходи для молоді та мешканців про європейські цінності та перспективи членства України в ЄС.
    » читати далі »

До Дня Європи молодь Черкащини дискутуватиме про європейські цінності

24 травня о 14-00 в обласній універсальній науковій бібліотеці імені Тараса Шевченка із нагоди святкування Дня Європи -2011 відбудеться театралізований диспут „Молодь – за європейські цінності!”. Старшокласники та студенти міста переглянуть виставу «Варшавський набат», мініатюру «Безсмертя Пирогова» та моновиставу «Суфлер», які презентують такі європейські цінності як верховенство права, права людини, толерантність, свободу, демократію, людську гідність, а також візьмуть участь у дискусії щодо визначених цінностей.     » читати далі »
rukasmall.jpeg (50.44 Kb)

Новини

26 травня 2011

Незабутні враження у черкаської молоді залишив театралізований диспут, представлений народним театром-студією «Сьоме небо»

img_2862.jpg (90.86 Kb)

«Молодь – за європейські цінності» саме так називався театралізований диспут до Дня Європи, що відбувся 24 травня в обласній універсальній науковій бібліотеці імені Тараса Шевченка за участю студентів-акторів Вінницького національного медичного університету ім. М. Пирогова та студентської і учнівської молоді м.Черкаси.
Із затамованим подихом глядачі переглянули виставу «Варшавський набат», мініатюру «Безсмертя Пирогова» та моновиставу «Суфлер», які презентували такі європейські цінності як верховенство права, права людини, толерантність, свободу, демократію, людську гідність.
Бурхливі оплески стоячи свідчили про те, що черкаська молодь цілком поділяє ті цінності, які презентувались у виступі вінницьких гостей.
Розмальовуванням артоб’єкту та записом побажань на карту області завершилось дійство.

Анонси

16 травня 2011

Черкаси теж поділяють європейські цінності. Це мешканці міста підтвердять під час святкування Дня Європи.

logo_lugansk.jpg (39.05 Kb)Святкування Дня Європи в Черкасах триватиме протягом кількох тижнів за форматом проведення Дня Європи - 2011 “Я поділяю європейські цінності”, розробленим Мережею центрів європейської інформації та за підтримки Європейської програми МФ «Відродження». За цей час відбудеться багато цікавих заходів, головною метою яких є покращення рівня поінформованості громадян про зміст європейських цінностей і привернення уваги до них через театралізовані дійства, конкурси, концерти.
Заходи вже розпочалися з формування команд євроквесту, який відбудеться 21 травня. Він стане наймасовішим квестом в історії Черкас. В ньому одночасно братиме участь 20 команд — кращих євроклубів міста .

Головна тема

14 травня 2011

До Дня Європи молодь Черкащини дискутуватиме про європейські цінності

24 травня о 14-00 в обласній універсальній науковій бібліотеці імені Тараса Шевченка із нагоди святкування Дня Європи -2011 відбудеться театралізований диспут „Молодь – за європейські цінності!”. Старшокласники та студенти міста переглянуть виставу «Варшавський набат», мініатюру «Безсмертя Пирогова» та моновиставу «Суфлер», які презентують такі європейські цінності як верховенство права, права людини, толерантність, свободу, демократію, людську гідність, а також візьмуть участь у дискусії щодо визначених цінностей.

Конкурс

8 травня 2011

Міжнародний конкурсдля старшокласників з питань європейської безпеки, Європейського Союзу та НАТО "EUROPA SECURA"

Шановні старшокласники,
Інститут Європейської Політики EUROPEUM (Чехія) та Донецький Молодіжний Дебатний Центр
запрошують Вас до участі у міжнародному конкурсі з питань європейської безпеки,
Європейського Союзу та НАТО "EUROPA SECURA".

Головний приз – тиждень в Празі для трьох переможців.Для участі у конкурсі необхідно зареєструватись на сайті http://www.europasecura.cz/en/ до 2-го
червня 2011 року. Кожен зареєстрований учасник/учасниця отримають пароль для доступу до
тесту. Тест необхідно буде виконати 3-го червня з 15:00 до 17:00 за київським часом. Під час
виконання тесту можна використовувати будь-які джерела інформації – книжки, Інтернет тощо.
Мова тесту – англійська. Переможців тесту визначатиме комп’ютерна програма. Результати
будуть повідомлені кожному учаснику/учасниці не пізніше 6-го червня 2011 р.

 

Меню сайту
Радимо прочитати

Останні публікації

Найбільш популярне

Проголоуйте

Яка європейська інформація Вас більше цікавить?

Культурно-освітня (10)
Суспільно - політична (9)
Можлівості працевлаштування (5)
Туризм, відпочинок, подорожі (6)

Календар публікацій на сайті

« Травень 2011 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Календар - архів

За підтримки:
Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Черкаси
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :