Центр європейської інформації в м. Черкаси

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна тема

Дні Європи в Україні Черкащина відзначатиме у 2016 році під гаслолм "RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем"

Через низку заходів, запланованих до проведення в рамках Днів Європи в Україні (25.04-25-05.2016р.), Черкаський центр європейської інформації спільно з партнерами із громадських організацій поширять інформацію про реформи, які відбуваються в Україні, привернуть увагу громадськості до проблем, які стоять на шляху України до європейських стандартів, простежать як втілюються окремі реформи у життя міста та області.
В райцентрах, які долучилися до проекту, пройдуть ознайомчі заходи для молоді та мешканців про європейські цінності та перспективи членства України в ЄС.
    » читати далі »

До Дня Європи молодь Черкащини дискутуватиме про європейські цінності

24 травня о 14-00 в обласній універсальній науковій бібліотеці імені Тараса Шевченка із нагоди святкування Дня Європи -2011 відбудеться театралізований диспут „Молодь – за європейські цінності!”. Старшокласники та студенти міста переглянуть виставу «Варшавський набат», мініатюру «Безсмертя Пирогова» та моновиставу «Суфлер», які презентують такі європейські цінності як верховенство права, права людини, толерантність, свободу, демократію, людську гідність, а також візьмуть участь у дискусії щодо визначених цінностей.     » читати далі »
rukasmall.jpeg (50.44 Kb)

18 травня 2016

«Бібліотеки в умовах децентралізації» – міжрегіональна веб-конференція в рамках Кампанії до Дня Європи в Україні «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!»

img_8205.jpg (102.41 Kb)17 травня 2016 р. в Черкаській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Тараса Шевченка відбулася міжрегіональна веб-конференція «Бібліотеки в умовах децентралізації», організована центром європейської інформації. На веб-конференції обговорювались можливі виклики перед бібліотеками Вінницької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Полтавської, Миколаївської, Чернівецької та Черкаської областей в процесі об’єднання територіальних громад.

Експертами конференції були Назар Миронович Миколюк, аналітик Центру аналізу та розробки законодавства Асоціації міст України, та Петрас Зірлус, директор Вільнюської публічної бібліотеки

Учасники заходу, які були представлені головами та представниками бібліотек об’єднаних територіальних громад, депутатами місцевих рад, громадськістю, мали можливість дізнатись про перспективи децентралізації та її вплив на бібліотечну галузь, а також обмінятися набутим досвідом.

 

Меню сайту
Радимо прочитати

Останні публікації

Найбільш популярне

Проголоуйте

Яка європейська інформація Вас більше цікавить?

Культурно-освітня (10)
Суспільно - політична (9)
Можлівості працевлаштування (5)
Туризм, відпочинок, подорожі (6)

Календар публікацій на сайті

« Травень 2016 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Календар - архів

За підтримки:
Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Черкаси
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :