Центр європейської інформації в м. Черкаси

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна тема

Дні Європи в Україні Черкащина відзначатиме у 2016 році під гаслолм "RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем"

Через низку заходів, запланованих до проведення в рамках Днів Європи в Україні (25.04-25-05.2016р.), Черкаський центр європейської інформації спільно з партнерами із громадських організацій поширять інформацію про реформи, які відбуваються в Україні, привернуть увагу громадськості до проблем, які стоять на шляху України до європейських стандартів, простежать як втілюються окремі реформи у життя міста та області.
В райцентрах, які долучилися до проекту, пройдуть ознайомчі заходи для молоді та мешканців про європейські цінності та перспективи членства України в ЄС.
    » читати далі »

До Дня Європи молодь Черкащини дискутуватиме про європейські цінності

24 травня о 14-00 в обласній універсальній науковій бібліотеці імені Тараса Шевченка із нагоди святкування Дня Європи -2011 відбудеться театралізований диспут „Молодь – за європейські цінності!”. Старшокласники та студенти міста переглянуть виставу «Варшавський набат», мініатюру «Безсмертя Пирогова» та моновиставу «Суфлер», які презентують такі європейські цінності як верховенство права, права людини, толерантність, свободу, демократію, людську гідність, а також візьмуть участь у дискусії щодо визначених цінностей.     » читати далі »
rukasmall.jpeg (50.44 Kb)

20 травня 2016

«Соціально-економічні аспекти Угоди про асоціацію з ЄС» – Міжнародна веб-конференція в рамках відзначення Дня Європи в Україні-2016 "RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!"

img_8298.jpg (88.31 Kb)
19 травня 2016 року у Регіональному тренінговому центрі бібліотеки відбулася міжнародна веб-конференція «Соціально-економічні аспекти Угоди про асоціацію з ЄС», організована Чернігівським, Луганським (Старобєльським), Черкаським, Миколаївським, Івано-Франківським Центрами європейської інформації у співпраці з Сіверським інститутом регіональних досліджень та Чернігівським центром перепідготовки й підвищення кваліфікації. У конференції взяли участь експерти з Польщі, Латвії та України.
Учасники веб-конференції обговорили такі питання: «Що таке Угода про асоціацію з ЄС, яких соціально-економічних аспектів стосується», «Ризики для дрібних виробників в умовах дії Угоди про асоціацію з ЄС», «Як виживають дрібні сільгоспвиробники в ЄС, які преференції отримують», «Як українському виробнику потрапити на ринки ЄС». Ключовими експертами конференції були: Ігор Любашенко, викладач варшавського університету соціальних і гуманітарних наук, та Маріньш Цімерманіс, голова правління Латвійського центру сільських консультацій та освіти. Від Черкащини експертами були представники Управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяна Монке та Олена Орловська.

 

Меню сайту
Радимо прочитати

Останні публікації

Найбільш популярне

Проголоуйте

Яка європейська інформація Вас більше цікавить?

Культурно-освітня (10)
Суспільно - політична (9)
Можлівості працевлаштування (5)
Туризм, відпочинок, подорожі (6)

Календар публікацій на сайті

« Травень 2016 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Календар - архів

За підтримки:
Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Черкаси
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :