Центр європейської інформації в м. Черкаси

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Анонси

16 травня 2011

Черкаси теж поділяють європейські цінності. Це мешканці міста підтвердять під час святкування Дня Європи.

logo_lugansk.jpg (39.05 Kb)Святкування Дня Європи в Черкасах триватиме протягом кількох тижнів за форматом проведення Дня Європи - 2011 “Я поділяю європейські цінності”, розробленим Мережею центрів європейської інформації та за підтримки Європейської програми МФ «Відродження». За цей час відбудеться багато цікавих заходів, головною метою яких є покращення рівня поінформованості громадян про зміст європейських цінностей і привернення уваги до них через театралізовані дійства, конкурси, концерти.
Заходи вже розпочалися з формування команд євроквесту, який відбудеться 21 травня. Він стане наймасовішим квестом в історії Черкас. В ньому одночасно братиме участь 20 команд — кращих євроклубів міста .

Анонси

18 квітня 2010

Всесвітній день книги та авторського права

22 квітня 2010 року об 11 годині в приміщенні Черкаської ОУНБ імені Тараса Шевченка відбудеться інформаційний ярмарок "Відкриваючи книгу - відкриваємо світ", присв'ячений Всесвітньому дню книги та авторського права. до участі у заході запрошуються видавництва обласного центру та навчальні заклади, які мають власну видавничу базу.
Інформаційну підтримку заходу здійснює Центр європейської інформації
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Черкаси
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :