Центр європейської інформації в м. Черкаси

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Анонси » Черкаси теж поділяють європейські цінності. Це мешканці міста підтвердять під час святкування Дня Європи.

Черкаси теж поділяють європейські цінності. Це мешканці міста підтвердять під час святкування Дня Європи.
logo_lugansk.jpg (39.05 Kb)Святкування Дня Європи в Черкасах триватиме протягом кількох тижнів за форматом проведення Дня Європи - 2011 “Я поділяю європейські цінності”, розробленим Мережею центрів європейської інформації та за підтримки Європейської програми МФ «Відродження». За цей час відбудеться багато цікавих заходів, головною метою яких є покращення рівня поінформованості громадян про зміст європейських цінностей і привернення уваги до них через театралізовані дійства, конкурси, концерти.
Заходи вже розпочалися з формування команд євроквесту, який відбудеться 21 травня. Він стане наймасовішим квестом в історії Черкас. В ньому одночасно братиме участь 20 команд — кращих євроклубів міста .
24 травня о 14-00 в обласній універсальній науковій бібліотеці імені Тараса Шевченка з нагоди святкування Дня Європи -2011 відбудеться театралізований диспут „Молодь – за європейські цінності!”. Проект „Молодь – за європейські цінності!” впроваджується громадською організацією „Вінницький регіональний центр інформації „Креатив” у партнерстві з народним театром-студією «Сьоме небо» Вінницького національного медичного університету ім. М. Пирогова.
Цикл заходів, запланованих обласною універсальною науковою бібліотекою імені Тараса Шевченка До Дня Європи «Інформація: кроки у європейське співтовариство», книжкова виставка «Європа – мій дім», «Дізнайся більше про Європу»: огляд видань на CD-ROM дадуть можливість мешканцям міста підготуватись до участі конкурсах та квестах.
Та наймасовіші дійства відбудуться 29 травня. До участі у святкуванні Днів Європи запрошуються мешканці міста та області, гості, а також всі бажаючі.

Організатори: Черкаська ОДА, Центр європейської інформації при Черкаській ОУНБ імені Тараса Шевченка, Черкаський обласний осередок всеукраїнської молодіжної громадської організації «Демократичний альянс», Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр, Асоціація євроклубів м. Черкаси, Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Європейська молодь України»

План Дня Європи
29 травня :
14.00 -Європарад (Площа Б. Хмельницького- Театральна площа)
14.30 -15.00 – Флеш-моби терези «Верховенство права» та «ЄС»
15.00 – урочисте відкриття святкування Дня Європи в Черкасах та відкриття європейського кварталу.
15.20 – нагородження переможців конкурсу дитячого малюнка «Формат: європейські цінності»
15.40 – нагородження переможців фотоконкурсу «Моє місто – часточка Європи»
Паралельно розпочинає роботу євроалея (Євромістечко). Заходи, що відбуваються на євро алеї:
1. Живі скульптури
2. Еспрес-школа європейських мов
3. Освітня палатка «Хочеш здобути освіту в Європі? Запитай у нас!»
4. Конкурс дитячого малюнка на асфальті.
5. Інфопункт
6. Екскурсія європейські цінності.
7. Полотно «Я поділяю європейські цінності»
Розділ: Анонси Переглядів: 1978 | Розміщено: 16 травня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Черкаси
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :