Центр європейської інформації в м. Черкаси

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » "Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді"

"Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді"
img_0226_.jpg (416.33 Kb)img_0188_.jpg (386.64 Kb)
Cаме таку назву має конкурс, оголошений Народним Домом у Чернівцях. Конкурс для Черкащини є пілотним, хоча в Україні проводиться втретє. Його цьогоріч організував Черкаський обласний молодіжний ресурсний центру у співпраці з департаментом освіти та гуманітарної політики Черкаського міськвиконкому та за участі Центру європейської інформації при обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Тараса Шевченка.
Учасники представили свої роботи різнопланово – есе, брошури, відео-кліпи, слайд-шоу та малюнки.
"На чашечку кави по-віденськи" - есе з такою назвою вибороло перемогу у регіональному етапі Всеукраїнського конкурсу пошукових та творчих робіт «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді». У творі 8-ми класниця Черкаської школи №5 Марія Козлова розкрила секрети виникнення славнозвісної кави по-віденськи, вдало пов’язавши її з історією Черкас та відомим архітектором, підприємцем та митцем Владиславом Городецьким.
Під час церемонії нагородження 12 січня 2012 року школярка чесно призналася, що створила есе за кілька днів. Допомагала їй у написанні вчителька Жуган Ганна Трохимівна. Наразі Марія активно готується до національного конкурсу, що пройде в Чернівцях на початку квітня цього року
 (Голосів: 4)
1299 | Розміщено: 24 січня 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Черкаси
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :