Центр європейської інформації в м. Черкаси

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Головна тема » Дні Європи в Україні Черкащина відзначатиме у 2016 році під гаслолм "RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем"

Дні Європи в Україні Черкащина відзначатиме у 2016 році під гаслолм "RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем"
Через низку заходів, запланованих до проведення в рамках Днів Європи в Україні (25.04-25-05.2016р.), Черкаський центр європейської інформації спільно з партнерами із громадських організацій поширять інформацію про реформи, які відбуваються в Україні, привернуть увагу громадськості до проблем, які стоять на шляху України до європейських стандартів, простежать як втілюються окремі реформи у життя міста та області.
В райцентрах, які долучилися до проекту, пройдуть ознайомчі заходи для молоді та мешканців про європейські цінності та перспективи членства України в ЄС.
Проект «RE-ФОРМУЮСЬ європейцем» передбачає комплекс заходів, присвячених реформам в Україні та Черкаській області безпосередньо, а також популяризації європейських цінностей серед громад м. Черкаси, м. Сміла та смт. Катеринопіль.
Частина заходів до Днів Європи буде проводитись самостійно вказаними бібліотеками, а деякі заходи будуть спільними. Це стосується веб-конференцій, показу документальних фільмів, кільцевої виставки «Стоп цензурі! Громадяни за вільні країни».
Розділ: Головна тема Переглядів: 7727 | Розміщено: 22 квітня 2016


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Черкаси
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :