Центр європейської інформації в м. Черкаси

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Новини

29 квітня 2016

Черкаси "RE-ФОРМУЮТЬСЯ" у європейське місто

img_8004.jpg (94.53 Kb)img_8002.jpg (100.05 Kb)img_7987.jpg (93.09 Kb)
Темі «Комплексний підхід в термомодернізації будинків ОСББ. Проблеми та можливості» була присвячена зустріч голів ОСББ, користувачів бібліотеки з провідними фахівцями міста. Захід відбувся 28 квітня в рамках відзначення Дня Європи в Україні, який проходить цього року під гаслом «RE-ФОРМУЮСЬ європейцем».

Новини

3 травня 2013

Як в Черкасах відзначатимуть Дні Європи - 2013

14 травня відзначення розпочнеться кінопоказом одного з кращих фільмів Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA» - «Сери та сеньйори». У стрічці продемонстровано нетипову Україну – такою, як її щоосені бачать десятки тисяч Уманчан та приїжджих заробітчан під час паломництва хасидів на могилу цадика Нахмана для святкування єврейського нового року. Початок о 12.00 у актовій залі обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Тараса Шевченка. Вхід вільний. Для більшого розуміння кінострічки Центр європейської інформації при обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Тараса Шевченка організовує після фільму зустріч із представниками єврейської громади міста "Хесед-дорот", а також виставку творчих робіт єврейської громади.
Другий фільм фестивалю – «Нові герої» відбудеться 16 травня о 15.00 у тому ж приміщенні. Це три документальних фільми-портрети звичайних українців. У кожного з них своя історія, проте є й спільне – їхня боротьба з несправедливістю у країні сьогодні.
18 травня з 14.00 до 17.00 на площі «Театральній» відбудеться «євромістечко» з презентацією туристичної привабливості Черкас. Учасників чекають цікаві презентації, вікторини, конкурсу та багато іншого.
19 травня з 14.00– проведення загальноміського квесту з популяризації європейських цінностей та здорового способу життя за участі євроклубів міста. Фінішує та завершиться на одній з центральних площ міста – театральному сквері, триватиме 4,5 години і долучить до участі орієнтовно 100 активістів євроклубів міста. Головна суть квесту – якомога швидше та якомога якісніше виконати послідовність завдань у різних частинах міста, пов’язаних з популяризацією відповідального ставлення до свого здоров’я, інформувати людей про можливі шляхи передачі ВІЛ/СНІДу, поглибити знання в учасників з туристичної привабливості Черкащини.
24 травня – відбудеться веб-конференція з експертом на тему: «Порівняння вигод та витрат від приєднання України до Митного Союзу РБК та Угоди про Асоціацію з ЄС». Початок конференції о 15.00 на базі Центру європейської інформації ОУНБ ім. Тараса Шевченк. Планує залучити 30-50 зацікавлених учасників. Під час веб-конференції запланована кава-пауза, нотування на ватманах фліпчартів ключових думок та анкетування після заходу.

Конкурс, Новини

24 січня 2012

"Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді"

img_0226_.jpg (416.33 Kb)img_0188_.jpg (386.64 Kb)
Cаме таку назву має конкурс, оголошений Народним Домом у Чернівцях. Конкурс для Черкащини є пілотним, хоча в Україні проводиться втретє. Його цьогоріч організував Черкаський обласний молодіжний ресурсний центру у співпраці з департаментом освіти та гуманітарної політики Черкаського міськвиконкому та за участі Центру європейської інформації при обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Тараса Шевченка.
Учасники представили свої роботи різнопланово – есе, брошури, відео-кліпи, слайд-шоу та малюнки.
"На чашечку кави по-віденськи" - есе з такою назвою вибороло перемогу у регіональному етапі Всеукраїнського конкурсу пошукових та творчих робіт «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді».

Новини

20 листопада 2011

Стипендійні програми 2012-2013

ПРОГРАМА СТИПЕНДІЙ DAAD-OSI 2012-2013
Німецька служба академічних обмінів у Бонні (DAAD) та Офіс
стипендійних програм Фонду відкритого суспільства в Лондоні оголошують
новий конкурс на здобуття стипендій для окремих країн Центральної
Азії, Південного Кавказу, Молдови та України.
Термін подання документів - до 31 жовтня 2011 р.
Деталі: www.osvita.org/eng/programs/soros/daad/

Новини

16 червня 2011

Підсумкова конференція проведення Дня Європи в Україні

2673_2004216230881_126879227356714_591714_1940874_n.jpg (82.63 Kb)2662_2004272897542_126879227356714_591715_117_n.jpg (93.93 Kb)14-15 червня в Кременчуці (Полтавська область) відбулася конференція за підсумками кампанії “Я поділяю європейські цінності”. Учасники конференції ділилися досвідом та обговорювали особливості святкування Дня Європи в своїх регіонах. Захід відбувся під егідою Мережі центрів європейської інформації України. Проект “Ресурсна підтримка Мережі ЦЄІ при відзначенні Дня Європи в Україні” здійснював Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр “Європейський клуб” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Новини

1 червня 2011

Святкування Дня Європи в Черкасах завершилося великим європарадом

img_2873.jpg (67.08 Kb)
Цьогорічні святкові заходи до Дня Європи відбулися під гаслом “Я поділяю європейські цінності” в межах однойменної всеукраїнської кампанії, яку ініціювала Мережа центрів європейської інформації України за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.
До кампанії активно долучилися євро клуби міста, проєвропейські громадські організації.
Головною метою цікавих заходів, присвячених Дню Європи, було покращення рівня поінформованості громадян про зміст європейських цінностей і привернення уваги до них через театралізовані дійства, конкурси, концерти. Цьому сприяли і конкурси, проведені напередодні святкування Дня Європи – фотоконкурс «Моє місто – часточка Європи» та конкурс малюнка «Формат: європейські цінності». Учні та студенти активно долучилися до участі в цих конкурсах і запропонували своє бачення європейських цінностей. Призи за кращі роботи було вручено переможцям на площі у євромістечку.

Новини

1 червня 2011

Черкащани таки поділяють європейські цінності

sam_0023_.jpg (198.24 Kb)Такий висновок можна зробити за результатами найбільшого квесту в україні - «Місцями європейських цінностей». Він відбувся 21 травня і ввійшов в історію Черкас наймасовішим квестом. В ньому в День Європи одночасно взяли участь 130 учнів – 15 команд шкіл міста. Однак перемогу отримала лише найкмітливіша, найспритніша та найобізнаніша з європейськими цінностями команда.
Кожна школа вирізнялася своїм зовнішнім виглядом, мала свою європейську символіку. Учасники подолали шлях по тих місцях у Черкасах, що символізують певні цінності європейців. Зокрема демократія, плюралізм, свобода мирних зібрань – це соборна площа, верховенство права – будівля адмін-суду...

Новини

26 травня 2011

Незабутні враження у черкаської молоді залишив театралізований диспут, представлений народним театром-студією «Сьоме небо»

img_2862.jpg (90.86 Kb)

«Молодь – за європейські цінності» саме так називався театралізований диспут до Дня Європи, що відбувся 24 травня в обласній універсальній науковій бібліотеці імені Тараса Шевченка за участю студентів-акторів Вінницького національного медичного університету ім. М. Пирогова та студентської і учнівської молоді м.Черкаси.
Із затамованим подихом глядачі переглянули виставу «Варшавський набат», мініатюру «Безсмертя Пирогова» та моновиставу «Суфлер», які презентували такі європейські цінності як верховенство права, права людини, толерантність, свободу, демократію, людську гідність.
Бурхливі оплески стоячи свідчили про те, що черкаська молодь цілком поділяє ті цінності, які презентувались у виступі вінницьких гостей.
Розмальовуванням артоб’єкту та записом побажань на карту області завершилось дійство.

  [1] 2  далі »
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Черкаси
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :