Центр європейської інформації в м. Черкаси

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Незабутні враження у черкаської молоді залишив театралізований диспут, представлений народним театром-студією «Сьоме небо»

Незабутні враження у черкаської молоді залишив театралізований диспут, представлений народним театром-студією «Сьоме небо»
img_2862.jpg (90.86 Kb)

«Молодь – за європейські цінності» саме так називався театралізований диспут до Дня Європи, що відбувся 24 травня в обласній універсальній науковій бібліотеці імені Тараса Шевченка за участю студентів-акторів Вінницького національного медичного університету ім. М. Пирогова та студентської і учнівської молоді м.Черкаси.
Із затамованим подихом глядачі переглянули виставу «Варшавський набат», мініатюру «Безсмертя Пирогова» та моновиставу «Суфлер», які презентували такі європейські цінності як верховенство права, права людини, толерантність, свободу, демократію, людську гідність.
Бурхливі оплески стоячи свідчили про те, що черкаська молодь цілком поділяє ті цінності, які презентувались у виступі вінницьких гостей.
Розмальовуванням артоб’єкту та записом побажань на карту області завершилось дійство.

Даний мережевий проект було реалізовано Вінницьким регіональним центром європейської інформації «Креатив» завдяки підтримці Міжнародного фонду «Відродження».

Партнерами проекту „Молодь – за європейські цінності!” та мережевої кампанії „Я поділяю європейські цінності” у Черкасах є центр європейської інформації ОУНБ імені Тараса Шевченка та ГО «Демальянс»
Розділ: Новини Переглядів: 1140 | Розміщено: 26 травня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Черкаси
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :