Центр європейської інформації в м. Черкаси

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Святкування Дня Європи в Черкасах завершилося великим європарадом

Святкування Дня Європи в Черкасах завершилося великим європарадом
img_2873.jpg (67.08 Kb)
Цьогорічні святкові заходи до Дня Європи відбулися під гаслом “Я поділяю європейські цінності” в межах однойменної всеукраїнської кампанії, яку ініціювала Мережа центрів європейської інформації України за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.
До кампанії активно долучилися євро клуби міста, проєвропейські громадські організації.
Головною метою цікавих заходів, присвячених Дню Європи, було покращення рівня поінформованості громадян про зміст європейських цінностей і привернення уваги до них через театралізовані дійства, конкурси, концерти. Цьому сприяли і конкурси, проведені напередодні святкування Дня Європи – фотоконкурс «Моє місто – часточка Європи» та конкурс малюнка «Формат: європейські цінності». Учні та студенти активно долучилися до участі в цих конкурсах і запропонували своє бачення європейських цінностей. Призи за кращі роботи було вручено переможцям на площі у євромістечку.
21 травня відбувся наймасовіший квест в історії Черкас «Місцями європейських цінностей. Окрім маси позитивних вражень, гарно проведеного часу на всіх чекали призові сюрпризи у вигляді безкоштовних квитків на 5-D кіно від 5D-cinema, що в Хрещатик-сіті. За перше-третє місце учасникам змагання вручили подарункові сертифікати представники ресторану сучасної японської кухні «Сушия». За перше місце на переможців чекає ще й професійна фотосесія від фотографа Олександра Якимовича. Також команди переможці були винагороджені призами від кампанії «Я поділяю європейські цінності» Центрів Європейської інформації та МФ «Відродження».
Кубок та публічне визнання кращих квесторів шкіл міста 2011 року відбулося під час євроконцерту 29 травня.
Завершилося святкування європарадом, в якому взяли участь євроклуби та мешканці міста. Це було вражаюче видовище. Учасники параду та перехожі, які приєднались до ходи були в чудовому настрої.
Незважаючи на спекотну погоду життя вирувало і в євро містечку, де черкащани могли ознайомитись з діяльністю європейських клубів, скористатись послугами арт-пункту, в інформаційній палатці ознайомитись з європейськими цінностями та залишити відбиток своє долоні на полотні, простеленому на траві. Це охоче робили як доросл,і так і діти. Безпосередньо в євромістечку усі бажаючі могли проголосувати за кращі малюнки та визначити переможця. Кращі три роботи було відзначено грамотами та цінними подарунками від ЦЄІ.
Неабиякий інтерес викликала інформація, яка була в наметі ЦЄІ. Багато хто відкрив для себе діяльність ЦЄІ і забажав співпрацювати. Варто додати, що це були не лише вчителі, а й пересічні мешканці міста, які залишали свої контакти і пропонували свої послуги в організації подібних заходів.
img_2868.jpg (94.08 Kb)img_2951.jpg (66.78 Kb)img_2952.jpg (66. Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 1207 | Розміщено: 1 червня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Черкаси
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :