Центр європейської інформації в м. Черкаси

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Як в Черкасах відзначатимуть Дні Європи - 2013

Як в Черкасах відзначатимуть Дні Європи - 2013
14 травня відзначення розпочнеться кінопоказом одного з кращих фільмів Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA» - «Сери та сеньйори». У стрічці продемонстровано нетипову Україну – такою, як її щоосені бачать десятки тисяч Уманчан та приїжджих заробітчан під час паломництва хасидів на могилу цадика Нахмана для святкування єврейського нового року. Початок о 12.00 у актовій залі обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Тараса Шевченка. Вхід вільний. Для більшого розуміння кінострічки Центр європейської інформації при обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Тараса Шевченка організовує після фільму зустріч із представниками єврейської громади міста "Хесед-дорот", а також виставку творчих робіт єврейської громади.
Другий фільм фестивалю – «Нові герої» відбудеться 16 травня о 15.00 у тому ж приміщенні. Це три документальних фільми-портрети звичайних українців. У кожного з них своя історія, проте є й спільне – їхня боротьба з несправедливістю у країні сьогодні.
18 травня з 14.00 до 17.00 на площі «Театральній» відбудеться «євромістечко» з презентацією туристичної привабливості Черкас. Учасників чекають цікаві презентації, вікторини, конкурсу та багато іншого.
19 травня з 14.00– проведення загальноміського квесту з популяризації європейських цінностей та здорового способу життя за участі євроклубів міста. Фінішує та завершиться на одній з центральних площ міста – театральному сквері, триватиме 4,5 години і долучить до участі орієнтовно 100 активістів євроклубів міста. Головна суть квесту – якомога швидше та якомога якісніше виконати послідовність завдань у різних частинах міста, пов’язаних з популяризацією відповідального ставлення до свого здоров’я, інформувати людей про можливі шляхи передачі ВІЛ/СНІДу, поглибити знання в учасників з туристичної привабливості Черкащини.
24 травня – відбудеться веб-конференція з експертом на тему: «Порівняння вигод та витрат від приєднання України до Митного Союзу РБК та Угоди про Асоціацію з ЄС». Початок конференції о 15.00 на базі Центру європейської інформації ОУНБ ім. Тараса Шевченк. Планує залучити 30-50 зацікавлених учасників. Під час веб-конференції запланована кава-пауза, нотування на ватманах фліпчартів ключових думок та анкетування після заходу.
Проект реалізовується у тісному партнерстві Центру європейської інформації ОУНБ ім. Тараса Шевченка, Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру, структурних підрозділів ОДА, Черкаської обласної благодійної фундації «Паритет». Заходи відбуваються в рамках проекту «Дні Європи в Україні – 2013» Товариства «Український Народний Дім в Чернівцях» та Мережі Центрів європейської інформації України (http://ukrcei.org) реалізовується за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження». Проект передбачає проведення Днів Європи у травні 2013 року у регіонах України з фокусуванням на дискусіях про європейські цінності, зокрема, тематиці прав людини та громадянської активності.

Розділ: Новини Переглядів: 1091 | Розміщено: 3 травня 2013


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Черкаси
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :