Центр європейської інформації в м. Черкаси

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Черкащина - частка Європи

Черкащина - частка Європи
img_7847.jpg (73.7 Kb)img_7833.jpg (71.02 Kb)img_7767.jpg (77.19 Kb)img_7795.jpg (85.77 Kb)img_7800.jpg (85.28 Kb)
18 травня 2013 року Центр європейської інформації, як і завжди, не залишився осторонь від життя міста, взявши участь у загальноміському відзначенні Дня Європи. Дійство відбувалось на Театральній площі. Свято співпало з відкриттям туристичного сезону на Черкащині, а тому привабило багатьох туроператорів міста, які виступили головними спонсорами у відзначенні переможців конкурсів та вікторин.

Спільно з євроклубами міста, туроператорами було організовано європейське містечко, де працював інформаційний пункт ЦЄІ «Відкрий Європу для себе» та намети євроклубів, які представляли туристичні об'єкти області, а обласна універсальна наукова бібліотека демонструвала книжкову виставку «Туристичними шляхами Черкащини».

img_7789.jpg (100. Kb) Всі бажаючі мали можливість познайомитись з прекрасними виданнями з фонду відділу краєзнавчої літератури та бібліографії про визначні місця Богданового та Тарасового краю, дізнатись про Євросоюз та одержати інформаційні матеріали про країни ЄС, стосунки між Україною та ЄС. Особливий інтерес така література викликала у євроклубівців міста.
Перебування на такому святі дало можливість не лише представити ЦЄІ, а й зав’язати партнерські стосунки з іншими учасниками заходу та намітити шляхи для подальшої співпраці.
Розділ: Переглядів: 1092 | Розміщено: 23 травня 2013


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Черкаси
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :