Центр європейської інформації в м. Черкаси

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Етнокультурна палітра Черкащини

Етнокультурна палітра Черкащини
img_7739.jpg (91.21 Kb)
img_7723.jpg (69.42 Kb)img_7719.jpg (97.44 Kb)
14 травня 2013 року в лекційній залі бібліотеки відбувся вечір-зустріч «Етнокультурна палітра Черкащини» з представниками однієї з найчисельніших етнічних спільнот Черкащини – єврейською громадою (благодійним фондом «Хесед Дорот – Турбота поколінь»). Родзинкою заходу був перегляд фільму «Сери та сеньйори» із колекції «Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини DOCUDAYS UA». За результатами конкурсу проектів на проведення Дня Європи, право на показ фільмів Мандрівного фестивалю одержав Центр європейської інформації бібліотеки спільно з громадською організацією «Паритет». Попурі єврейських весільних мелодій у виконанні Олександра Булкіна та Альберта Пєстрова створили в залі відповідну атмосферу. Дмитро Співаковський, директор фонду, познайомив присутніх з діяльністю «Хесед-Дорот», розповів про євреїв Черкащини, їх внесок в соціально-культурний розвиток краю та коротко змалював історію паломництва хасидів в Умань, що й було темою продемонстрованого фільму.
Жваве обговорення подій та проблем, які піднімаються у фільмі стало своєрідним уроком толерантності для студентської та учнівської молоді, представників інтелігенції міста, користувачів бібліотеки.
Яскравим доповненням до вечора стали виставка етнонаціональних матеріалів єврейської громади та книжково-ілюстративна виставка «Етнокультурна палітра Черкащини» із фондів бібліотеки.

***
Проект “Дні Європи в Україні - 2013” Товариства "Український Народний Дім в Чернівцях" та Мережі Центрів європейської інформації України (http://ukrcei.org) реалізовується за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”. Проект передбачає проведення Днів Європи у травні 2013 року у регіонах України з фокусуванням на дискусіях про європейські цінності, зокрема, тематиці прав людини та громадянської активності.
Розділ: Переглядів: 1137 | Розміщено: 16 травня 2013


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Черкаси
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :