Центр європейської інформації в м. Черкаси

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Конкурс малюнка "Формат: європейські цінності"

Конкурс малюнка "Формат: європейські цінності"
paleta.gif (30. Kb)
Черкаський центр європейської інформації, що діє при Обласній універсальній науковій бібліотеці імені Тараса Шевченка, спільно з ГО "Демальянс" та Обласною бібліотекою для дітей запрошують взяти участь у конкурсі малюнка "Формат: європейські цінності" Конкурс малюнка „Формат: європейські цінності” проводиться як підготовчий етап до святкування Дня Європи у м. Черкаси в рамках загальноукраїнської кампанії: „Я поділяю європейські цінності” під егідою Мережі центрів європейської інформації України та за підтримки „Європейської програми” Міжнародного фонду „Відродження”.
Конкурс малюнка „Формат: європейські цінності” спрямований на вироблення у молоді усвідомленого сприйняття загальноєвропейських цінностей.
Завдання конкурсу:
– демонстрація конкурсантами мовою малюнка власного бачення таких європейських цінностей як людська гідність, свобода, демократія, рівність, верховенство права людини, зокрема, осіб, які належать до меншин;
– привернення уваги суспільства до європейських цінностей;
– популяризація європейських цінностей;
– розвиток творчого потенціалу дітей.
Конкурс проводиться серед учнів 7-9, 10-11 кл. та студентів у квітні-травні 2011 р. у два етапи:
1-й етап (відбірковий) – проводиться з 1 квітня до 15 травня 2011 р. Роботи надаються до обласної бібліотеки для дітей (м. Черкаси, вул. Кірова, 24) до 16 травня 2011 р. включно. Результати попереднього відбору будуть оголошені журі конкурсу 23 травня 2011 р. на сайті Центру європейської інформації http://www.ck.ukrcei.org, громадської організації „ДемАльянс” www.dem-alliance.org та обласної бібліотеки для дітей http://chobd.ck.ua

2-й етап – переможця серед авторів кращих п'яти робіт у кожній віковій групі буде визначено шляхом народного голосування у день святкування Дня Європи 29 травня 2011 року.

Роботи будуть оцінюватися за наступними критеріями:
– художня якість малюнка;
– тема та ідея малюнка;
– оригінальність.

Кожен конкурсант може відобразити своє бачення однієї з вищезгаданих цінностей, або всіх цінностей разом в одному або декількох малюнках. Кількість робіт, що подаються на конкурс одним учасникам, не обмежується.

До конкурсних робіт кожним учасником обов'язково додається анкета з поясненням щодо змісту роботи (див. Додаток).

Розмір малюнку має відповідати формату А-3.

Конкурсні роботи авторам не повертаються, крім випадків, коли автор заздалегідь письмово повідомляє про свої авторські права на роботу.

Кращі малюнки будуть представлені на виставках з нагоди святкування Дня Європи в м. Черкаси у травні 2011 та стануть ілюстраціями до календаря Мережі центрів європейської інформації України.

Переможці конкурсу будуть нагороджені почесними грамотами і пам'ятними подарунками.


Телефони для довідок:
35-74-55 – Олена Миколаївна Пугачевська
35-71-76 – Валентина Степанівна Бондаренко
35-70-75 – Лідія Володимирівна Ушакова

e-mail: obk.2002@ukr.net

Розділ: Переглядів: 2494 | Розміщено: 31 березня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Черкаси
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :