Центр європейської інформації в м. Черкаси

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Поліція у бібліотеці

Поліція у бібліотеці
img_8398.jpg (114.5 Kb)
«Моя нова поліція – моя нова довіра».
Під такою назвою 25 травня центром європейської інформації було проведено в рамках відзначення днів Європи в Україні зустріч-знайомство з новою поліцією м. Черкаси. Тему зустрічі продиктували реформи в Україні, а саме реформа органів внутрішніх справ. img_8397.jpg (107.31 Kb) Головний спеціаліст з кадрового забезпечення Павло Селянко розповів присутнім про створення національної поліції в Черкаській області та її підрозділи, про складну, але таку потрібну, службу в поліції. Чималий інтерес до діяльності патрульної поліції викликала розповідь заступника начальника управління патрульної поліції у м. Черкасах Кокоби Олександра та заступника командира батальйону Олійника Сергія.
Курсанти пожежного інституту імені Героїв Чорнобиля з великим інтересом спілкувалися з гостями заходу, які ледве встигали давати відповіді на запитання.
Працівники відділу літератури іноземними мовами вручили гостям флаєри з найбільш вживаними поліцією фразами англійською мовою, які стануть у пригоді поліцейським у спілкуванні з іноземцями.
Розділ: Переглядів: 7726 | Розміщено: 26 травня 2016


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Черкаси
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :