Центр європейської інформації в м. Черкаси

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » «Порівняння вигод і втрат від приєднання України до Митного союзу РБК та Угоди про Асоціацію з ЄС» – веб-конференція до Дня Європи в Україні

«Порівняння вигод і втрат від приєднання України до Митного союзу РБК та Угоди про Асоціацію з ЄС» – веб-конференція до Дня Європи в Україні
22 травня 2013 року в приміщенні бібліотеки в рамках відзначення Днів Європи в Україні відбулася веб-конференція «Порівняння вигод і втрат від приєднання України до Митного союзу РБК та Угоди про Асоціацію з ЄС».
Цей захід було організовано Мережею центрів європейської інформації, до складу якої входить ЦЄІ бібліотеки. Участь у конференції взяли Центри європейської інформації міст Миколаєва, Чернівців, Харкова, Хмельницького, Чернігова та Сум. Головним експертом виступив Ігор Бураковський, директор інституту економічних досліджень та політичних консультацій, який змалював економічні перспективи України від вступу в Митний Союз та підписання Угоди про Асоціацію з ЄС.
У веб-конференції брали участь та висловлювали свою думку представники громадських організацій, бібліотечні працівники, студенти, користувачі бібліотеки.
Проект реалізовується у тісному партнерстві Центру європейської інформації ОУНБ ім. Тараса Шевченка, Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру, структурних підрозділів ОДА, Черкаської обласної благодійної фундації «Паритет». Заходи відбуваються в рамках проекту «Дні Європи в Україні – 2013» Товариства «Український Народний Дім в Чернівцях» та Мережі Центрів європейської інформації України (http://ukrcei.org) реалізовується за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження». Проект передбачає проведення Днів Європи у травні 2013 року у регіонах України з фокусуванням на дискусіях про європейські цінності, зокрема, тематиці прав людини та громадянської активності.

Розділ: Переглядів: 1083 | Розміщено: 23 травня 2013


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Черкаси
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :